Soczysty manicure na pokazie KENZO w ramach Paryskiego Tygodnia Mody

Soczysty manicure na pokazie KENZO w ramach Paryskiego Tygodnia Mody

Podziel się ze znajomymi:

INGLOT prezentuje prawdziwie soczysty manicure na pokazie KENZO w ramach Paryskiego Tygodnia Mody

28 lutego, w ramach Paris Fashion Week, odbył się pokaz francuskiego domu mody KENZO, prezentujący kolekcję marki La Collection Memento N°4 . Już po raz dziewiąty marka INGLOT we współpracy z manikiurzystką gwiazd, Naomi Yasudą, odpowiadała za nienaganny manicure modelek i modeli, tym razem tworząc soczysty manicure w stylu ombré, inspirowany... świeżymi pomidorami.
 
Dzięki niezwykle kolorowym i różnorodnym grafikom i printom typowym dla KENZO, właściciele domu mody postanowili uczcić rozrywkową, a przy tym nieco dziwaczną stronę Kenzo Takady. Skupili się na jego niezaprzeczalnej miłości do jedzenia i chęci dostarczania rozrywki otoczeniu. Zgodnie z tym, Carol Lim i Humberto Leon postanowili zaprezentować swoją soczystą, a przy tym dowcipną kolekcję i - zamiast standardowego pokazu mody - zdecydowali się na pokaz tańca w wykonaniu profesjonalnych tancerzy.

Wymyślona w 2017 roku seria pokazów La Collection Memento to powrót do historii i korzeni marki. "Momenty" pozwalają na powrót do przeszłości i świętowanie najważniejszych w historii brandu chwil. Przy okazji La Collection Momento N°4, KENZO zabiera nas do supermarketu prezentując swoją wyjątkowo kolorową kolekcję. Energetyzujący print z mnóstwem żółtych i czerwonych pomidorów w roli głównej, a także pojawiający się w kolekcji motyw tygrysa to nawiązanie do ikonicznego już zdjęcia z pokazu Kenzo Takady z roku 1992.

Jak wykreować prawdziwie soczysty manicure w stylu KENZO?

- Nałóż warstwę "Oddychającego" podkładowego lakieru do paznokci, aby ujednolicić ich płytkę.
- Nałóż dwie warstwy lakieru do paznokci w wybranym, soczystym kolorze, wybierając spośród energetyzującego żółtego o numerze 307 lub intensywnego czerwonego o numerze 653.
- Dodaj efekt ombré, używając gąbeczki do makijażu, która pozwoli na wykreowanie subtelnego przejścia kolorów. Nałóż na gąbkę odrobinę czarnego lakieru do paznokci o numerze 692 oraz lakier bazowy w wybranym przez siebie kolorze. Delikatnie odbij gąbeczkę na paznokciu i powtarzaj tę czynność aż do momentu uzyskania pożądanego efektu.
- Użyj Nabłyszczającego lakieru do paznokci Iconic Gel aby wykreować efekt rosy na paznokciu, delikatnie przykładając pędzelek do powierzchni paznokcia, tworząc niewielkie kropelki o różnych kształtach i rozmiarach.

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach, nowościach oraz niepowtarzalnych wydarzeniach. Dzięki subskrypcji będziesz o krok przed innymi.