Koszyk

Brak produktów

Darmowa wysyłka!
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

HAPPY WEEKEND | -15% NA WSZYSTKO Z KODEM: HAPPY15 | PROMOCJE NIE ŁĄCZĄ SIĘ


Dla osób poszukujących w pełni wegańskich produktów, analiza ich składu może być nie lada wyzwaniem. Z jednej strony surowce użyte do produkcji chowają się pod skomplikowanymi nazwami lub półproduktami, z drugiej strony narażone są na testowanie na zwierzętach na różnych etapach produkcji. Certyfikacja V-Label pozwala na analizę, na którą nie mogą sobie pozwolić konsumenci na co dzień, dzięki czemu umożliwia dokonanie pewnego i świadomego wyboru zakupowego.

V-Label kontroluje kosmetyki zarówno pod kątem pochodzenia surowców, jak i testowania na zwierzętach. Aby produkt mógł nosić miano wegańskiego, musi przejść przez niezwykle dokładną analizę pełnego składu i sposobu produkcji. Oznacza to, że badane są wszystkie surowce, w tym takie, których nie widać bezpośrednio na etykiecie, jak substancje pomocnicze, składowe półproduktów czy pozostałe komponenty, takie jak aplikatory i pędzelki. Surowce kontrolowane są na każdym etapie, także bezpośrednio u producentów i dostawców, od których wymagane jest oświadczenie o nietestowaniu na zwierzętach na potrzeby danego produktu, gwarantujące również nietestowanie w innych krajach oraz przez zewnętrzne podmioty.

Ze względu na szczegółowość procesu przeprowadzona certyfikacja trwała ponad 6 miesięcy, a skontrolowanych zostało ponad 450 surowców.

Produkty Inglot oznaczone certyfikatem V-Label są w 100% wegańskie oraz cruelty-free.


Kliknij, aby wyświetlić certyfikat


Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach, nowościach oraz niepowtarzalnych wydarzeniach. Dzięki subskrypcji będziesz o krok przed innymi.