Posiadasz konto?

Zapomniałeś hasła?

Utwórz konto

Wprowadź adres e-mail aby utworzyć konto.

Cień do powiek M3

Nowość

2 g/0.07 US OZ

Cień do powiek M3 to kompozycja trzech kolorów w jednym opakowaniu. Odcienie dostępne w wersji perłowej oraz z błyszczącymi drobinkami długo utrzymują się na powiece bez konieczności poprawek.

cena: 15,00 zł 7,50 zł za 1 g

-11,00 zł

26,00 zł

Opinie

2016-11-07
Oceń 

Jestem oczarowana!

Używam ich od jakiś 2 lat i jestem zachwycona. Nie dość, że doskonała pigmentacja, to jeszcze trwałość i świetny wygląd. Mimo, że cienie są perłowe, używam brązu z 603 do podkreślania brwi i prezentuje się na nich doskonale. :) Drobinki nie są nachalne, lecz subtelne, dzięki czemu cień na brwiach wygląda na matowy, a na powiekach cudownie odbija światło.

2016-05-21
Oceń 

Perłowe - fantastyczne

Perłowe - doskonałe cienie!!! Używam ich na pewno od ponad 16 lat. Nie chcę ich zamieniać na inne, choć próbowałam, gdyż paleta barw niestety znacznie zubożała (brak mi brązów łamanych różem). Z dobrze przygotowanym podkładem na powiece utrzymują się od wczesnego rana do późna wieczora! Próbowałam je zamieniać na b.drogie cienie znanych marek, ale zawsze wracałam do tych M3 perłowych. Plusem są gotowe zestawienia 3 cieni, nie trzeba samemu eksperymentować, żeby coś dobrać. Te perłowe są fantastyczne, gdyż różną się od innych tym, że nie są tak bardzo błyszczące, są b.stonowane i eleganckie.

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Cień do powiek M3

Cień do powiek M3

Napisz opinię

Produkty powiązane