Już zarejestrowany?

Zapomniałeś hasła?

Utwórz konto

Podaj adres e-mail aby utworzyć konto

Cień do powiek M3

Nowy

2 g/0.07 US OZ

Cień do powiek M3 to kompozycja trzech kolorów w jednym opakowaniu. Odcienie dostępne w wersji perłowej oraz z błyszczącymi drobinkami długo utrzymują się na powiece bez konieczności poprawek.

cena: 15,00 zł 7,50 zł za 1 g

-11,00 zł

26,00 zł

Opinie

2017-06-24
Oceń 

Fantastyczne!

Zestaw jest fenomenalny. Cienie Wyraziste, utrzymuje się na powiece caly dzien. Idealna kompozycja 3 cieni. Pieknie pasuja do brazowej teczowki. Szkoda ze nie ma innych zestawow kolorystycznych.

2017-06-08
Oceń 

:(

Doskonałe cienie! Pięknie dobrane kolory. Szkoda, że wycofane. Mam nadzieję, że jeszcze wrócą !!

2017-05-09
Oceń 

:(

Cienie doskonałe, używałam ich od lat i naprawdę nie potrafię zrozumieć dlaczego zostały wycofane:(

2017-04-08
Oceń 

Proszę przywrócić M3 564

Fantastyczny zestaw kolorów, dlatego strasznie się zdziwiłam kiedy okazało się, że ten produkt został wycofany. Używałam go od lat. Próbowałam złożyć ten zestaw z pojedyńczych cieni dostępnych w Inglot - NIE MA!!! Dlaczego zestaw popularnych kolorów nagle znika. Wprowadźcie proszę te kolory na pojedyńczych cieniach.

2017-04-04
Oceń 

DLACZEGO!!! M3 564

Chciałam zapytać kto wpadł na tak genialny pomysł aby usunąć z rynku tak idealną mapkę?????? Panie w salonie oczywiście nie umieją odpowiedzieć na pytanie jakie cienie wchodzą w skład mapki i twierdzą, że na sklepie nie ma cieni identycznych. Dlaczego jak coś jest dobre i sprawdzone to ktoś wpada na pomysł aby to zmienić???? Rozumiem jakby się ta mapka nie sprzedawał ale patrząc na to jak z prędkością światła znikła z punktów sprzedaży to chyba ktoś ma świadomość jak popularnego produktu właśnie się pozbył. Mam nadzieję, że ktoś z firmy Inglot czyta te komentarze i bierze je pod uwagę.

2016-11-07
Oceń 

Jestem oczarowana!

Używam ich od jakiś 2 lat i jestem zachwycona. Nie dość, że doskonała pigmentacja, to jeszcze trwałość i świetny wygląd. Mimo, że cienie są perłowe, używam brązu z 603 do podkreślania brwi i prezentuje się na nich doskonale. :) Drobinki nie są nachalne, lecz subtelne, dzięki czemu cień na brwiach wygląda na matowy, a na powiekach cudownie odbija światło.

2016-05-21
Oceń 

Perłowe - fantastyczne

Perłowe - doskonałe cienie!!! Używam ich na pewno od ponad 16 lat. Nie chcę ich zamieniać na inne, choć próbowałam, gdyż paleta barw niestety znacznie zubożała (brak mi brązów łamanych różem). Z dobrze przygotowanym podkładem na powiece utrzymują się od wczesnego rana do późna wieczora! Próbowałam je zamieniać na b.drogie cienie znanych marek, ale zawsze wracałam do tych M3 perłowych. Plusem są gotowe zestawienia 3 cieni, nie trzeba samemu eksperymentować, żeby coś dobrać. Te perłowe są fantastyczne, gdyż różną się od innych tym, że nie są tak bardzo błyszczące, są b.stonowane i eleganckie.

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Cień do powiek M3

Cień do powiek M3

Napisz opinię

Produkty powiązane