Już zarejestrowany?

Zapomniałeś hasła?

Utwórz konto

Podaj adres e-mail aby utworzyć konto

Ołówek do brwi FM

Nowy

0.20 g/0.007 US OZ

Ołówek do brwi FM pozwoli szybko i precyzyjnie podkreślić naturalny kolor brwi oraz nadać im odpowiedni kształt. Wysuwany, miękki rysik o kremowej konsystencji sprawia, że produkt doskonale się aplikuje. Zawarte w ołówku masło shea i ceramidy mają właściwości nawilżające i regenerujące.

Zawarta w zestawie końcówka ze szczoteczką umożliwia odpowiednie ułożenie kształtu brwi.

cena: 48,00 zł 240,00 zł za 1 g

Opinie

2017-02-06
Oceń 

Przykrość

Niestety nie będę sugerować się podpowiedziami konsultantów w Inglocie, chciałam kredkę która podkreśli a tym samym przyciemni linię brwi namówiono mnie na coś co owsze ładnie się prezentuje ale nie spełnia swojej funkcji na dodatek jest najdroższą kredką z oferty, chcę kupować krajowe produkty w tym kosmetyki ale Inglot zawiódł moje zaufanie :-(

2016-09-08
Oceń 

Nabrana

Jeśli ktoś nie liczy się z pieniędzmi to polecam. Ja natomiast czuję się nabrana płacąc 50 zł za 2 cm rysika, umieszczonego w 3 razy dłuższej oprawce. I tak zostałam wyleczona z kosmetyków Inglot.

2016-03-18
Oceń 

Bardzo dobry produkt

Ołówek bardzo dobrze wypełnia brew, jest bardzo miękki i lekko prowadzi się nim linię oraz wypełnianie jest równie lekkie.
Kolor 514 wygląda dość ciemno, jednak po nałożeniu na brwi jest wręcz idealny. Szczoteczką w dodatku dobrze układa się brwi i wyczesuje nadmiar koloru. Na dodatkowy plus jest dołączona do ołówka temperówka.
Podsumowując: kosmetyk jest warty swojej ceny.

Napisz opinię

Ołówek do brwi FM

Ołówek do brwi FM

Napisz opinię

Produkty powiązane