Nowe kolory INGLOT x The Powerpuff Girls!

Nowe kolory INGLOT x The Powerpuff Girls!

Podziel się ze znajomymi:

Czwarta Atomówka wchodzi do gry!

Blisstina, starsza siostra Bajki, Bójki i Brawurki, dołącza do drużyny by pokazać światu swoje superbohaterskie zdolności. Poznaj najnowsze produkty z kolekcji INGLOT x The Powerpuff Girls, odzwierciedlające charakter Blisstiny. Podkreśl makijaż oczu dzięki Palecie cieni do powiek Team Bliss i rozświetl spojrzenie połyskującym Cieniem do powiek Pure Pigment Energy Blast. Pokaż, że ostatnie słowo należy do Ciebie i postaw na intensywnie bordowy kolor Pomadki do ust LipSatin Super Tough lub holograficzne wykończenie, które uzyskasz przy użyciu Błyszczyka Find Your Bliss o zapachu gumy balonowej.

Kim jest Bliss?
Zanim Profesor Atomus stworzył Bajkę, Bójkę i Brawurkę, w jego laboratorium doszło do nieoczekiwanego połączenia cukru, słodkości i różnych śliczności z innym sekretnym składnikiem. Ten eksperyment doprowadził do stworzenia bystrej, zabawnej i wyjątkowo silnej Blisstiny, która po latach nieobecności powraca, aby wesprzeć swoje młodsze siostry w ratowaniu świata przed dobranocką.

Kolekcję tworzy 22 produkty, wśród których znalazły się palety cieni, pomadki, błyszczyki, rozświetlacze, cienie sypkie, eyeliner w żelu oraz kosmetyczka. Każdej Atomówce dedykowane są odpowiednie produkty, za pomocą których można wykreować look inspirowany postacią i jej cechami osobowości. Wybierz również produkty wspólne dla każdej bohaterki z Teamu Awesome, które będą idealnym dopełnieniem każdego looku.

INGLOT x The Powerpuff Girls to funkcjonalne produkty w nietuzinkowym, poręcznym opakowaniu. Kolory i tekstury stworzą ekstremalnie fantastyczny look. Pozwolą na odrobinę szaleństwa w codziennym makijażu, zapewniając nowoczesny, modny efekt.

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach, nowościach oraz niepowtarzalnych wydarzeniach. Dzięki subskrypcji będziesz o krok przed innymi.