Weź udział w loterii BEauty WINner! Łączna pula nagród 149 500 zł

Weź udział w loterii BEauty WINner! Łączna pula nagród 149 500 zł

Podziel się ze znajomymi:

Planujecie uzupełnić swoje kosmetyczki o jesienne nowości lub sprawdzone bestsellery? Właśnie teraz jest najlepszy moment na zrobienie zakupów w naszych punktach stacjonarnych oraz w sklepie online.

Dlaczego?

Jest tylko jedna właściwa odpowiedź. Dziś ruszyła wielka loteria BEauty WINner w której łączna pula nagród wynosi aż 149 500 zł!

Jak wziąć udział w loterii?

Zrób zakupy za min. 80zł w salonie stacjonarnym lub sklepie online w dniach 27.10-09.11.2019. Następnie zgłoś transakcję na jeden z dwóch sposobów. Przy zakupach w punktach stacjonarnych wypełnij kupon i wrzuć go do specjalnie przygotowanej urny. Kupując w sklepie internetowym zaznacz odpowiednią opcję podczas realizacji zamówienia.

Zwiększ swoją szansę na wygraną!

Każde kolejne zakupy za min. 80zł to dodatkowy kupon konkursowy.

Jakie nagrody przygotowaliśmy?

Zwycięzcy otrzymają zestaw zawierający kartę podarunkową INGLOT na kwotę 100 zł oraz voucher na profesjonalny makijaż o wartości 130 zł. Losowanie odbędzie się w siedzibie naszej firmy w Przemyślu w dniu 22.11.2019. Laureaci zostaną poinformowani o wygranej w terminie do 26 listopada 2019 roku drogą mailową lub telefoniczną. Pamiętajcie, aby te dane czytelnie zapisać na kuponie, inaczej nie uda nam się z Wami skontaktować.

Chcesz wiedzieć więcej?

Sprawdź szczegółowy regulamin loterii BEauty WINner zamieszczony na stronie inglot.pl/beautywinner

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach, nowościach oraz niepowtarzalnych wydarzeniach. Dzięki subskrypcji będziesz o krok przed innymi.