Już jest! Kolekcja INGLOT x The Powerpuff Girls inspirowana Atomówkami!

Już jest! Kolekcja INGLOT x The Powerpuff Girls inspirowana Atomówkami!

Podziel się ze znajomymi:

Poznaj kolekcję INGLOT x The Powerpuff Girls stworzoną przy współpracy z Cartoon Network. Kapsułowa linia produktów do makijażu inspirowana bohaterkami kreskówki „Atomówki” – Bajką, Bójką i Brawurką dostępna jest w punktach sprzedaży INGLOT oraz na inglot.pl od 24 października.

Dzieląc tę samą wizję wzmacniania siły kobiet, marki postanowiły połączyć moce i stworzyć unikatową kolekcję, która pozwoli wydobyć wewnętrzne piękno oraz umocnić pewność siebie, zachowując przy tym indywidualizm i autentyczność.

Wszystko zaczęło się w laboratorium, gdzie chemicy INGLOT połączyli zaawansowane technologie, najwyższej jakości składniki oraz bajeczne kolory. Tak powstały produkty będące atrybutem nowoczesnej kobiety, doskonale podkreślające jej siłę.

Profesor Atomus użył cukru, słodkości i różnych śliczności oraz związku X do stworzenia supersłodkich superbohaterek z nadzwyczajnymi mocami, które chronią świat przed złem.

Kolekcję tworzy 18 produktów, wśród których znalazły się palety cieni, pomadki, błyszczyki, rozświetlacze, cienie sypkie, eyeliner w żelu oraz kosmetyczka. Każdej Atomówce dedykowane są odpowiednie produkty, za pomocą których można wykreować look inspirowany postacią i jej cechami osobowości. Rozwiąż quiz znajdujący się na końcu artykułu i sprawdź, czy dołączysz do Teamu Bubbles, Blossom czy Buttercup. Wybierz również produkty wspólne dla każdej bohaterki z Teamu Awesome, które będą idealnym dopełnieniem każdego looku.

INGLOT x The Powerpuff Girls to funkcjonalne produkty w nietuzinkowym, poręcznym opakowaniu. Kolory i tekstury stworzą ekstremalnie fantastyczny look. Pozwolą na odrobinę szaleństwa w codziennym makijażu, zapewniając nowoczesny, modny efekt.

Sprawdź, którą Atomówką jesteś!

Który cytat najbardziej pasuje do Ciebie?

a) Nie nazywaj mnie księżniczką!
b) Dlaczego nie zaczepiasz kogoś swojego wzrostu?
c) Do boju dziewczyny! Pora uratować miasto!

Co lubisz robić w wolnym czasie?

a) Grać w gry zespołowe (piłka nożna, siatkówka, itp.)
b) Grać na komputerze lub programować gry
c) Pisać książki

Jakim numerem popisałabyś się na imprezie?

a) Rolowaniem języka
b) Czarującym głosem
c) Opowiadaniem zabawnych anegdot i dowcipów

W grupie przyjaciół jesteś:

a) Luzakiem
b) Słodziakiem
c) Mądralą

Twój kolor to:

a) Zielony
b) Niebieski
c) Różowy

Ulubiona przekąska:

a) Cukierki
b) Pączki z dżemem
c) Lody

Najwięcej odpowiedzi A – Brawurka #TeamButtercup
Najwięcej odpowiedzi B – Bajka #TeamBubbles
Najwięcej odpowiedzi C – Bójka #TeamBlossom

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach, nowościach oraz niepowtarzalnych wydarzeniach. Dzięki subskrypcji będziesz o krok przed innymi.