Odwiedź nasze kreatywne stoisko na targach COMIC CON w Warszawie

Odwiedź nasze kreatywne stoisko na targach COMIC CON w Warszawie

Postanowiliśmy skorzystać z najlepszej okazji, aby pokazać, że dokładnie tak jak Wy lubimy filmy, seriale i mamy swoich ulubionych superbohaterów. Tym bardziej, że sztuka makijażu doskonale odnajduje się w świecie fantastyki!

Odwiedź nasze kreatywne stoisko na targach COMIC CON w Warszawie i skorzystaj z atrakcji, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Celebruj DZIEŃ DZIECKA, dając się ponieść kolorowej  aurze filmowego świata Cosplay.

Na naszym stoisku będziesz mógł przeżywać i doświadczać zabawy kolorami tak, jak nigdy dotąd!

Na tę okazję przygotowaliśmy scenografię, która na dobre zapadnie Ci w pamięć.

Przeżyj coś wyjątkowego i obudź w sobie ciekawość dziecka.

Wyjątkowy gadżet do nabycia podczas targów!

Specjalnie na Comic Con stworzyliśmy limitowaną edycję kasetek z dedykowanym  zdobieniem. Mamy dla Was cztery wzory inspirowane światem naszych ulubionych bohaterów. Wybierz co chcesz umieścić w swojej palecie i ciesz się gadżetem prawdziwego fana Cosplay.

Już teraz możesz je zamówić w przedsprzedaży!

Makijaże inspirowane bohaterami!

Chcesz się wyróżnić i wyglądać spektakularnie podczas spotkań ze swoimi ulubionymi bohaterami z filmów? Zapisz się na makijaż wykonywany podczas targów Comic Con już DZIŚ!
 
Dopasuj swoją stylizację do klimatu imprezy dzięki makijażowi, który stworzą dla Ciebie wizażyści naszej marki.

Możesz skorzystać z makijażu charakteryzatorskiego, inspirowanego lub z poprawek wizażowych. Poczuj filmową atmosferę na własnej skórze i daj się ponieść wyobraźni bez względu na wiek.

Krok 1
Wybierz typ makijażu z naszego katalogu.

  • charakteryzatorski 140 zł
  • inspirowany 70 zł
  • poprawki makijażowe 30 zł

Krok 2
Wybierz godzinę, która najbardziej Ci odpowiada.

Krok 3
Napisz do nas na chacie lub na Facebooku i zarezerwuj termin!

Warsztaty makijażu charakteryzatorskiego na scenie głównej!

Podczas targów, na głównej scenie Cosplay przeprowadzimy dla Was warsztaty makijażu charakteryzatorskiego. Odkryjemy tajniki charakteryzacji i podpowiemy na czym skupić się w makijażu inspirowanym postaciami filmowymi.  Prowadząca warsztaty Anna Kowalczewska - Inglot Makeup Artist, od lat związana z naszą firmą, zasiądzie również w jury Konkursu Cosplay, który z pewnością będzie spektakularnym pod względem wizualnym punktem programu targowego.

Na stoisku INGLOT na pewno nie będziesz się nudzić!

Po raz pierwszy nasze stoisko będzie miało, aż tak interaktywny charakter. Olbrzymia Kasetka Freedom System, po brzegi wypełniona pomadką w najbardziej szalonych kolorach, pozwoli na swobodne malowanie ust i ciała w nietypowy i niespotykany dotąd sposób.

Wychodząc naprzeciw naszej wyobraźni, specjalnie na tę okazję nasz zespół techników wybudował tron! Brzmi znajomo? Czy w waszej kolekcji jest już zdjęcie na tronie... z pomadek??

Jeżeli nie, to świetnie się składa.

Sprawdź sam co dla Ciebie przygotowaliśmy

Bądź z nami w dniach 31.05 - 02.06 na targach Comic Con w Ptak EXPO!
Baw się razem z teamem Inglot - HOUSE of Inglot!

Podziel się ze znajomymi:

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach, nowościach oraz niepowtarzalnych wydarzeniach. Dzięki subskrypcji będziesz o krok przed innymi.