Polskie akcenty na nowojorskim Times Square

Polskie akcenty na nowojorskim Times Square

Podziel się ze znajomymi:

INGLOT to nie tylko producent kosmetyków kolorowych. To także historia, ludzie i miejsca. Dlatego też, marka choć jest obecna niemal na całym świecie nie zapomina o swojej polskości. Najnowszy projekt powstał we współpracy z Urzędem Miasta Stołecznego Warszawy. Na billboardzie zlokalizowanym tuż nad salonem INGLOT na nowojorskim Times Square od 12 sierpnia br. wyświetlany jest spot promujący urokliwą stolicę naszego kraju.

Po niezwykle pozytywnym odbiorze filmu powstałego w Przemyślu skąd wywodzi się INGLOT i gdzie nadal ma swoją siedzibę, firma postanowiła pójść o krok dalej i „kolorować polskością” nawet na Manhattanie. Nowojorczycy i turyści odwiedzający Stany Zjednoczone stając przed salonem marki mogą udać się w krótką podróż po najpiękniejszych miejscach Warszawy. Cykl trzech filmów przenosi widzów w najbardziej kultowe i urokliwe zakątki ze Starym Miastem, Stadionem Narodowym czy Łazienkami Królewskimi na czele.

Jesteś ciekawy finalnego efektu?! Obejrzyj spoty na fanpage'u INGLOT: Spot reklamowy oraz relacja z Times Square

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach, nowościach oraz niepowtarzalnych wydarzeniach. Dzięki subskrypcji będziesz o krok przed innymi.