Odżywka do paznokci INGLOT Nail Rich

Odżywka do paznokci INGLOT Nail Rich

Podziel się ze znajomymi:

Zawierająca keratynę, witaminy A i E, ekstrakt z alg oraz olejek arganowy odżywka do paznokci INGLOT Nail Rich wzmocni kruche i osłabione paznokcie i zapobiegnie ich rozdwajaniu. Dodatkowo, zabezpieczy je przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Dłonie to wizytówka każdego człowieka, a zadbane paznokcie tylko potęgują wrażenie ich piękna. Co sezon pojawiają się nowe trendy w kolorystyce, w jakiej utrzymywane są paznokcie. Trend zdrowego wyglądu nie zmienia się nigdy, dlatego już dziś warto zainwestować w odpowiednie ich odżywienie.

Odżywka do paznokci to bez wątpienia produkt niezbędny w każdej kosmetyczce. To właśnie ona pozwala na zachowanie zdrowych i pięknych paznokci. Stosowana systematycznie odżywia je i wzmacnia.

INGLOT Nail Rich sprawi, że paznokcie staną się piękne i zadbane. Dzięki składnikom odżywczym, płytka będzie wyglądać zdrowo, a dzięki delikatnej, neonowej poświacie – pięknie. Produkt jest polecany dla każdego i przeznaczony do codziennej pielęgnacji.

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach, nowościach oraz niepowtarzalnych wydarzeniach. Dzięki subskrypcji będziesz o krok przed innymi.