#zostańwdomu -15% na Twoje zakupy z kodem INGLOT15 | 3-7 kwietnia

KENZOxINGLOT Paris Fashion Week

KENZOxINGLOT Paris Fashion Week

Podziel się ze znajomymi:

INGLOT prezentuje manicure inspirowany okiem opatrzności na pokazie KENZO podczas Paryskiego Tygodnia Mody.

20 stycznia, w ramach Paris Fashion Week, odbył się pokaz francuskiego domu mody KENZO, prezentujący kolekcję marki na sezon jesień/zima 2019. Już po raz ósmy marka INGLOT we współpracy z manikiurzystką gwiazd, Naomi Yasudą, odpowiadała za nienaganny manicure modelek i modeli.

Tym razem, Naomi Yasuda postawiła na koncepcję nail art z wykorzystaniem doskonale znanego miłośnikom KENZO oka opatrzności. Zaczerpnięty z kultury azjatyckiej symbol pojawiał się wielokrotnie w projektach KENZO i szybko stał się atrybutem marki zarządzanej przez Humberto Leona i Carol Lim. Teraz, po kilku latach nieobecności, powrócił i dopełnił niezwykle kolorowej kolekcji, inspirowanej migracją Chińczyków do Peru.

Bazą dla paznokci w stylu KENZO są odważne kolory – różowy, niebieski, pomarańczowy i żółty, pochodzące zarówno z „oddychającej”, jak i regularnej kolekcji INGLOT. Czerń i biel pozwoliły na wykreowanie motywu oka. Doskonałym akcentem i dopełnieniem manicure'u były kryształki do zdobienia paznokci Swarovski Crystalpixie Crystals w kolorze City Chic.

Jak wykreować manicure inspirowany okiem opatrzności KENZO?

Nałóż dwie warstwy lakieru do paznokci INGLOT w ulubionym kolorze, wybierając spośród odcieni 685, 423, 425 czy 307. „Oddychającym” lakierem O2M o numerze 601 namaluj półokrągły kształt u nasady paznokci. Zaznacz kontur oka oraz jego źrenicę, używając lakieru O2M numer 691. Zaaplikuj kryształki Swarovski Crystalpixie w kolorze City Chic na środku źrenicy. Użyj Nabłyszczającego lakieru do paznokci Iconic Gel, aby utrwalić manicure i cieszyć się nim jeszcze dłużej.

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach, nowościach oraz niepowtarzalnych wydarzeniach. Dzięki subskrypcji będziesz o krok przed innymi.