Koszyk

Brak produktów

Darmowa wysyłka!
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

HAPPY WEEKEND | -15% NA WSZYSTKO Z KODEM: HAPPY15 | PROMOCJE NIE ŁĄCZĄ SIĘ

W odpowiedzi na rosnące potrzeby rynku, firma INGLOT stawia na ciągły rozwój, którego podstawą  jest współpraca ze specjalistami w różnych dziedzinach.

Z naszymi partnerami współpracujemy  w zakresie mody, kultury, sztuki, nauki, rekreacji i sportu. Bierzemy również udział w różnego rodzaju akcjach charytatywnych. 

G2A

G2A ARENA

Celem współpracy firmy G2A Areny z firmą Inglot z jest współorganizowanie wydarzeń skierowanych do kobiet, promocja piękna i przedsiębiorczości oraz edukacja w zakresie kosmetologii i pielęgnacji.

Misją G2A Areny jest tworzenie przestrzeni zarówno dla wybitnych przedsiębiorców Podkarpacia jak i powstających tu startupów.

strona partnera
3i

3i

Firmę INGLOT łączą z firmą 3i głównie projekty wizerunkowe. Obuwie i akcesoria 3i są często elementem sesji zdjęciowych dla firmy INGLOT. Obie marki współpracują ze sobą także przy okazji wydarzeń modowych takich jak pokazy zaliczające się do New York Fashion Week czy prezentacje kolekcji wiodących polskich projektantów. Niejednokrotnie, klientki obu firm mogły korzystać z atrakcyjnych cross-promocji, na przykład Perfect Match, która umożliwiała otrzymanie bezpłatnego lakieru do paznokci, dopasowanego kolorem do obuwia 3i.

3i to marka posiadająca w swojej ofercie eleganckie kolekcje obuwia damskiego, męskiego, torebek oraz innych dodatków galanteryjnych. Produkty oferowane przez 3i pochodzą z manufaktur we Włoszech oraz Brazylii. Oryginalne kolekcje wyróżnia niepowtarzalne wzornictwo, wysoka jakość oraz precyzyjne wykonanie.

strona partnera
AGH

AKADEMIA GÓRNICZO-HUTNICZA W KRAKOWIE

Firma INGLOT wspólnie z AGH i IC-EM (Międzynarodowe Centrum Mikroskopii Elektronowej dla Inżynierii Materiałowej) prowadzi zaawansowane badania nad strukturą wybranych produktów kosmetycznych oraz pracę nad możliwością lepszego wykorzystania obrazowania mikroskopowego w badaniach rozwojowych.

Uczelnia dysponuje bardzo nowoczesnymi urządzeniami pomiarowymi (np. mikroskopy elektronowe oraz świetlne) jak również zespołem bardzo doświadczonych i otwartych na współpracę ekspertów w dziedzinie mikroskopii.

strona partnera
RESOVIA

ASSECO RESOVIA

Firma INGLOT jest jednym ze sponsorów drużyny Asseco Resovia Rzeszów - wielokrotnego Mistrza Polski w piłce siatkowej.

"Nasza firma z radością wspiera Asseco Resovię Rzeszów. Chętnie promujemy drużynę i jej największe osiągnięcia w materiałach wyświetlanych na cyfrowym billboardzie INGLOT w sercu Manhattanu" - powiedział Dr Zbigniew Inglot, Prezes Zarządu INGLOT Sp. z o. o.

strona partnera
ARLAMOW

HOTEL ARŁAMÓW

Wspólnym celem Hotelu Arłamów i firmy INGLOT jest zaspokajanie potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Usługi makijażowe z użyciem produktów INGLOT w ekskluzywnej strefie SPA & Wellness świadczone są zawsze na najwyższym poziomie. Wybrane produkty INGLOT są dostępne w ofercie sprzedażowej kompleksu.

Co więcej, partnerzy biznesowi z całego świata, goszcząc w siedzibie firmy, mają okazję cieszyć się luksusem i wygodą jakie zapewnia Hotel Arłamów.

strona partnera
JOHAN-KRIEK

JOHAN KRIEK Tennis Academy

Już od kilku lat firma INGLOT współpracuje z Akademią Tenisa założoną z inicjatywy utytułowanego tenisisty Johana Kriek'a - dwukrotnego zwycięzcy wielkoszlemowego Australian Open.

Współpraca obejmuje partnerstwo przy organizacji różnego rodzaju wydarzeń sportowych, takich jak ekskluzywny turniej tenisowy Necker Cup oraz coroczne spotkanie tenisistów o polskich korzeniach przed US OPEN w przepięknych salach Konsulatu RP w Nowym Jorku.

strona partnera
WSIIZ

WYŻSZA SZKOŁA INFORMATYKI I ZARZĄDZANIA W RZESZOWIE

Dzięki współpracy z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania, firma INGLOT zyskuje wiedzę na temat nowych rozwiązań technologicznych oraz dostęp do najnowszych badań. Co więcej, w ramach współpracy WSIZ realizuje dla firmy INGLOT specjalne projekty m.in. w zakresie grafiki i multimediów. Uczelnia zaś, oprócz rozwoju naukowego swoich studentów i pracowników, zyskuje doświadczenie ze strony przedstawicieli świata biznesu.

strona partnera

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach, nowościach oraz niepowtarzalnych wydarzeniach. Dzięki subskrypcji będziesz o krok przed innymi.