Cena: 41,00 zł brutto

41,00 zł za 1 szt

Efekt sprężystych, lekko uniesionych rzęs dzięki profesjonalnej zalotce INGLOT. Zalotkę należy używać przed nałożeniem tuszu do rzęs.

Bardzo dobra zalotka!

Magdalena Ł 2018-04-06

Wypróbowałam już wiele zalotek, skusiłam się w końcu na tę "profesjonalną" i zostałam bardzo pozytywnie zaskoczona. Nie wiem, czy to kwestia jej wyprofilowania, ale jest mi o wiele wygodniej "złapać" nią rzęsy i łatwiej się je podkręca niż wszystkimi używanymi dotąd zalotkami. Polecam, bardzo dobry produkt :)

Nie polceam

Gabriela T 2018-03-28

Sklep i obsługa fatalna... uważajcie, żeby kasjerka niepomylila się z waszym zamówieniem bo kupicie coś czego nie chcieliście i wam tego nie wymienią

Rewelacyjna

Aleksandra N 2017-02-22

Długo wahałam się nad jej zakupem, ale po zrobieniu tego nie żałuję. Bardzo łatwa w obsłudze, nie da się nią zrobić krzywdy, dobrze wywija rzęsy przez co otwiera oko. Polecam, warto zainwestować, bo posłuży dla użytku osobistego parę lat

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

Napisz opinię

Zalotka profesjonalna

Zalotka profesjonalna

  • Ocena:

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach, nowościach oraz niepowtarzalnych wydarzeniach. Dzięki subskrypcji będziesz o krok przed innymi.