Już zarejestrowany?

Zapomniałeś hasła?

Utwórz konto

Podaj adres e-mail aby utworzyć konto

THE STAR IN YOU

Odkryj w sobie gwiazdę z niepowtarzalną brokatową kolekcją The Star in You. Pełna blasku gama kosmetyków do makijażu, zdobienia ciała i paznokci odzwierciedla trendy dominujące na czerwonym dywanie i światowych pokazach mody. Dostępne w kolekcji cienie sypkie, ozdoby do ciała i lakiery do paznokci w metalicznych, mieniących się odcieniach to hit...

Odkryj w sobie gwiazdę z niepowtarzalną brokatową kolekcją The Star in You. Pełna blasku gama kosmetyków do makijażu, zdobienia ciała i paznokci odzwierciedla trendy dominujące na czerwonym dywanie i światowych pokazach mody. Dostępne w kolekcji cienie sypkie, ozdoby do ciała i lakiery do paznokci w metalicznych, mieniących się odcieniach to hit sezonu i doskonały wybór dla tych, którzy pragną podkreślić swój indywidualizm i odnaleźć się w aktualnych trendach.

W roli głównej: TY


Występują:


Sześć Cieni do powiek AMC Pure Pigment
Zaszalej z intensywnymi kolorami o wysokim stopniu krycia. Aplikuj indywidualnie lub w połączeniu z bazą, jak również innymi cieniami do powiek, aby osiągnąć pożądany efekt. Mieszaj z Duraline by uzyskać płynny, wodoodporny produkt.

Pięć Ozdób do ciała Body Sparkles
Uzyskaj promienny wygląd dzięki delikatnym błyszczącym drobinkom. Sięgnij po uniwersalny, wygodny w aplikacji produkt, który doskonale sprawdzi się w makijażu, zdobieniu paznokci, ust oraz jako rozświetlacz do ciała. Mieszaj z Duraline by uzyskać płynny, wodoodporny produkt.

Cztery Lakiery do paznokci
Postaw na trwałość i piękny wygląd swoich paznokci dzięki lakierom, które pozwolą uzyskać pełen blasku efekt w zaledwie kilka chwil!

Więcej
15 opcji kolorystycznych w 3 produktach
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów